DSC1122CI2-150.7500
DSC1122CI2-150.7500 Microchip Technology
filehandler.aspx?ddocname=en576725
Виробник: Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 150.7500MHZ LVPECL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Standard Clock Oscillators -40C - 85C 25 ppm 150.7500MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1122CI2-150.7500 DSC1122CI2-150.7500 Виробник : Microchip Technology / Micrel DSC1102-22-777034.pdf Standard Clock Oscillators -40C - 85C 25 ppm 150.7500MHz