DSC1123CE5-150.0000
DSC1123CE5-150.0000 Microchip Technology
DSC1103_23_Low_Jitter_Precision_LVDS_Oscillator_DS-3314614.pdf
Виробник: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators 3225 pkg -20-70C 10ppm 150.0000MHz
на замовлення 210 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSC1123CE5-150.0000 DSC1123CE5-150.0000 Виробник : Microchip Technology / Micrel 20005745A-1149186.pdf Standard Clock Oscillators 3225 pkg -20-70C 10ppm 150.0000MHz
на замовлення 115 шт:
DSC1123CE5-150.0000 DSC1123CE5-150.0000 Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en576728 Description: OSC MEMS 150.000MHZ LVDS SMD