DSCA30-05C
DSCA30-05C DATAFORTH
Packaging: Bag
Output Type: Current, Voltage
Mounting Type: DIN Rail
Type: Signal Conditioner
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 15 ~ 30VDC
Input Type: Voltage
Isolation: 1500V
Output Range: 4 ~ 20mA, 0 ~ 10V
Input Range (Current, Voltage): ±50mV
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: SIGNAL CONDITIONER V-IN DIN RAIL, Packaging: Bag, Output Type: Current, Voltage, Mounting Type: DIN Rail, Type: Signal Conditioner, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 15 ~ 30VDC, Input Type: Voltage, Isolation: 1500V, Output Range: 4 ~ 20mA, 0 ~ 10V, Input Range (Current, Voltage): ±50mV.