DSCA30-07
DSCA30-07 DATAFORTH
Packaging: Bag
Output Type: Voltage
Mounting Type: DIN Rail
Type: Signal Conditioner
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 15 ~ 30VDC
Input Type: Voltage
Isolation: 1500V
Part Status: Active
Output Range: 0 ~ 10V
Input Range (Current, Voltage): 0 ~ 10mV
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: SIGNAL CONDITIONER V-IN DIN RAIL, Packaging: Bag, Output Type: Voltage, Mounting Type: DIN Rail, Type: Signal Conditioner, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 15 ~ 30VDC, Input Type: Voltage, Isolation: 1500V, Part Status: Active, Output Range: 0 ~ 10V, Input Range (Current, Voltage): 0 ~ 10mV.