DSCA43-10
DSCA43-10 DATAFORTH
DSCA43.pdf
Виробник: DATAFORTH
Description: GENERAL PURP. SIGNAL CONDITIONER
Packaging: Bag
Output Type: Voltage
Mounting Type: DIN Rail
Type: Signal Conditioner
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 19 ~ 29VDC
Input Type: Voltage
Isolation: 1500V
Part Status: Active
Output Range: ±10V
Input Range (Current, Voltage): ±10V
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GENERAL PURP. SIGNAL CONDITIONER, Packaging: Bag, Output Type: Voltage, Mounting Type: DIN Rail, Type: Signal Conditioner, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 19 ~ 29VDC, Input Type: Voltage, Isolation: 1500V, Part Status: Active, Output Range: ±10V, Input Range (Current, Voltage): ±10V.