DSCA43-20E
DSCA43-20E DATAFORTH
Packaging: Bag
Output Type: Current
Mounting Type: DIN Rail
Type: Signal Conditioner
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Screw Terminal
Voltage - Supply: 19 ~ 29VDC
Input Type: Voltage
Isolation: 1500V
Part Status: Active
Output Range: 0 ~ 20mA
Input Range (Current, Voltage): ±10V
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: GENERAL PURP. SIGNAL CONDITIONER, Packaging: Bag, Output Type: Current, Mounting Type: DIN Rail, Type: Signal Conditioner, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Screw Terminal, Voltage - Supply: 19 ~ 29VDC, Input Type: Voltage, Isolation: 1500V, Part Status: Active, Output Range: 0 ~ 20mA, Input Range (Current, Voltage): ±10V.