DSEI-30-06A
Код товару: 40176
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DSEI30-06A DSEI30-06A Виробник : Littelfuse littelfusepowersemiconductorsdsei3006adatasheet.pdf Diode Switching 600V 30A 2-Pin(2+Tab) TO-247AD
на замовлення 330 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 53
DSEI30-06A DSEI30-06A Виробник : IXYS DSEI30-06A.pdf Category: THT universal diodes
Description: Diode: rectifying; THT; 600V; 37A; tube; Ifsm: 300A; TO247-2; 125W
Type of diode: rectifying
Mounting: THT
Max. off-state voltage: 0.6kV
Load current: 37A
Semiconductor structure: single diode
Features of semiconductor devices: fast switching
Kind of package: tube
Max. forward impulse current: 0.3kA
Case: TO247-2
Max. forward voltage: 1.4V
Power dissipation: 125W
Reverse recovery time: 35ns
Technology: FRED
на замовлення 275 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 330 шт:
Мінімальне замовлення: 30
DSEI30-06A DSEI30-06A Виробник : Ixys Corporation littelfusepowersemiconductorsdsei3006adatasheet.pdf Diode Switching 600V 30A 2-Pin(2+Tab) TO-247AD
на замовлення 275 шт:
Мінімальне замовлення: 32
DSEI30-06A DSEI30-06A Виробник : IXYS Littelfuse_Power_Semiconductors_DSEI30_06A_Datasheet.pdf Rectifiers 600V 37A
DSEI30-06A DSEI30-06A Виробник : IXYS SEMICONDUCTOR 3767662.pdf Description: IXYS SEMICONDUCTOR - DSEI30-06A - Diode mit kurzer/ultrakurzer Erholzeit, 600 V, 37 A, Einfach, 1.6 V, 50 ns, 300 A
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: TO-247AD
Durchlassstoßstrom: 300A
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Diodenkonfiguration: Einfach
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Durchlassspannung, max.: 1.6V
Sperrverzögerungszeit: 50ns
usEccn: EAR99
Durchschnittlicher Durchlassstrom: 37A
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 2 Pins
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Periodische Spitzensperrspannung: 600V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
на замовлення 534 шт:
DSEI3006A Виробник : IXYS
DSEI30–06A DIODE GEN PURP 600V 37A TO247AD Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
товару немає в наявності
DSEI30-06A DSEI30-06A.pdf Ultrafast 37A, 600V, 35ns, TO-247 Група товару: Діоди та діодні збірки Од. вим: шт
DSEI30-06A DSEI30-06A Виробник : IXYS Littelfuse-Power-Semiconductors-DSEI30-06A-Datasheet?assetguid=1b95ddf4-8c4f-43b0-9ea3-91f4cc6c7fc3 Description: DIODE STANDARD 600V 37A TO247AD
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-2
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 50 ns
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 37A
Supplier Device Package: TO-247AD
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.6 V @ 37 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 600 V