Продукція > LGE DIODES > DSK13L0000S030
DSK13L0000S030
DSK13L0000S030 LGE Diodes
DSK13L0000S030.pdf
Виробник: LGE Diodes
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 1A SOD123F
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 80pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: SOD-123FL
Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 A @ 550 mV
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 30 V
на замовлення 2400000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 30V 1A SOD123F, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 80pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: SOD-123FL, Operating Temperature - Junction: -65°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 30 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 A @ 550 mV, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 30 V.