Продукція > LGE DIODES > DSK26L0000S060
DSK26L0000S060
DSK26L0000S060 LGE Diodes
DSK26L0000S060.pptx?rlkey=8k2jwg5mu4p4rznce4r5mg3oj&st=pqmxk706&dl=0
Виробник: LGE Diodes
Description: DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123FL
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Capacitance @ Vr, F: 80pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 2A
Supplier Device Package: SOD-123FL
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 700 mV @ 2 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 60 V
на замовлення 600000 шт:
Написати відгук
Description: DIODE SCHOTTKY 60V 2A SOD123FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Capacitance @ Vr, F: 80pF @ 4V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 2A, Supplier Device Package: SOD-123FL, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 700 mV @ 2 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 500 µA @ 60 V.