Продукція > CUI INC. > DSM2-24-D12P-S
DSM2-24-D12P-S
DSM2-24-D12P-S CUI Inc.
Виробник: CUI Inc.
DC/DC Converters - Through Hole isolated, 2W, 21.6-26.4 Vdc input, 12 Vdc, 0.084 A, dual regulated output, SIP, w/ SCP
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук