DSNU-10-80-P-A
DSNU-10-80-P-A Festo Corporation
19187
Виробник: Festo Corporation
Description: STANDARDS-BASED CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 21.8 ~ 145 PSI (1.5 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 3.150" (80.00mm)
Connection Method: M5
Shaft Detail: External Thread M4
Operation: Double Acting
Construction: Round Cylinder
на замовлення 5 шт:
Написати відгук
Description: STANDARDS-BASED CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 21.8 ~ 145 PSI (1.5 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 3.150" (80.00mm), Connection Method: M5, Shaft Detail: External Thread M4, Operation: Double Acting, Construction: Round Cylinder.