DSNU-25-100-PPS-A
DSNU-25-100-PPS-A Festo Corporation
559286
Виробник: Festo Corporation
Description: ISO CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 8.7 ~ 145 PSI (0.6 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 3.937" (100.00mm)
Connection Method: G1/8
Shaft Detail: External Thread M8
Part Status: Active
Operation: Double Acting
Construction: Round Cylinder
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISO CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 8.7 ~ 145 PSI (0.6 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 3.937" (100.00mm), Connection Method: G1/8, Shaft Detail: External Thread M8, Part Status: Active, Operation: Double Acting, Construction: Round Cylinder.