Продукція > FESTO CORPORATION > DSNU-S-20-150-PPS-A-MX
DSNU-S-20-150-PPS-A-MX Festo Corporation
Виробник: Festo Corporation
Description: ROUND CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 11.6 ~ 145 PSI (0.8 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 5.906" (150.00mm)
Connection Method: G1/8
Shaft Detail: External Thread M8
Operation: Double Acting
Construction: Round Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ROUND CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 11.6 ~ 145 PSI (0.8 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 5.906" (150.00mm), Connection Method: G1/8, Shaft Detail: External Thread M8, Operation: Double Acting, Construction: Round Cylinder.