Продукція > FESTO CORPORATION > DSNU-S-25-25-PPS-A-MX
DSNU-S-25-25-PPS-A-MX
DSNU-S-25-25-PPS-A-MX Festo Corporation
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 9 ~ 145 PSI (0.6 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 0.984" (25.00mm)
Connection Method: G1/8
Shaft Detail: External Thread M10 x 1.25
Написати відгук
Description: ROUND CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 9 ~ 145 PSI (0.6 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 0.984" (25.00mm), Connection Method: G1/8, Shaft Detail: External Thread M10 x 1.25, Operation: Double Acting, Construction: Round Cylinder.