DSP1-L2-DC12V-R Panasonic Industrial Devices
dsp-catalog-1304773.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
General Purpose Relays 1 FormA 1FormB 12VDC 250VAC 5A 30VDC 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук