DSS1NB32A271Q92A
DSS1NB32A271Q92A Murata Electronics
ENFF0031.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: EMI SUPPRESSION FILTERS
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial - 3 Leads
Size / Dimension: 0.335" L x 0.138" W (8.50mm x 3.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Values: C = 270pF
Height: 0.295" (7.50mm)
Number of Channels: 1
Current: 6 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EMI SUPPRESSION FILTERS, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial - 3 Leads, Size / Dimension: 0.335" L x 0.138" W (8.50mm x 3.50mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Low Pass, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Values: C = 270pF, Height: 0.295" (7.50mm), Filter Order: 3rd, Applications: General Purpose, Technology: LC (T-Type), ESD Protection: No, Number of Channels: 1, Current: 6 A.