DST-16-1.3-305X305
DST-16-1.3-305X305 Wakefield Thermal Solutions
Double_Sided_Tape_WakefieldThermal.pdf
Виробник: Wakefield Thermal Solutions
Description: THERM TAPE 305X305X0.16MM W/ADH
Material: Non-Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0063" (0.160mm)
Type: Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 305.00mm x 305.00mm
Thermal Conductivity: 1.3W/m-K
Adhesive: Adhesive - Both Sides
Backing, Carrier: Aluminum
на замовлення 232 шт:
Написати відгук
Description: THERM TAPE 305X305X0.16MM W/ADH, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Non-Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0063" (0.160mm), Type: Pad, Sheet, Usage: Multi, Outline: 305.00mm x 305.00mm, Thermal Conductivity: 1.3W/m-K, Adhesive: Adhesive - Both Sides, Backing, Carrier: Aluminum.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DST-16-1.3-305X305 DST-16-1.3-305X305 Виробник : Wakefield Thermal Double_Sided_Tape_WakefieldThermal-3432502.pdf Adhesive Tapes Thermal Adhesive Tape, 305x305mm Sheet, 1.3W/mK, 0.16mm Thickness, Aluminum Back