DST-16-1.3-76X127
DST-16-1.3-76X127 Wakefield Thermal Solutions
Double_Sided_Tape_WakefieldThermal.pdf
Виробник: Wakefield Thermal Solutions
Description: THERM TAPE 76X127X0.16MM W/ADH
Material: Non-Silicone
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0063" (0.160mm)
Type: Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 127.00mm x 76.00mm
Thermal Conductivity: 1.3W/m-K
Adhesive: Adhesive - Both Sides
Backing, Carrier: Aluminum
на замовлення 170 шт:
Написати відгук
Description: THERM TAPE 76X127X0.16MM W/ADH, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Non-Silicone, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0063" (0.160mm), Type: Pad, Sheet, Usage: Multi, Outline: 127.00mm x 76.00mm, Thermal Conductivity: 1.3W/m-K, Adhesive: Adhesive - Both Sides, Backing, Carrier: Aluminum.