DST-50-1-254X254
DST-50-1-254X254 Wakefield Thermal Solutions
Double_Sided_Tape_WakefieldThermal.pdf
Виробник: Wakefield Thermal Solutions
Description: THERM TAPE 254X254X0.50MM W/ADH
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Non-Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.0197" (0.500mm)
Type: Pad, Sheet
Usage: Multi
Outline: 254.00mm x 254.00mm
Thermal Conductivity: 1.0W/m-K
Adhesive: Adhesive - Both Sides
Backing, Carrier: Fiberglass
на замовлення 243 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM TAPE 254X254X0.50MM W/ADH, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Non-Silicone, Shape: Square, Thickness: 0.0197" (0.500mm), Type: Pad, Sheet, Usage: Multi, Outline: 254.00mm x 254.00mm, Thermal Conductivity: 1.0W/m-K, Adhesive: Adhesive - Both Sides, Backing, Carrier: Fiberglass.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DST-50-1-254X254 DST-50-1-254X254 Виробник : Wakefield Thermal Double_Sided_Tape_WakefieldThermal.pdf Adhesive Tapes Thermal Adhesive Tape, 254x254mm Sheet, 1W/mK, 0.50mm Thickness, Fiberglass Back