DST3-16B9 Pulse Electronics
ST%2CDST_LT_Split_Bobbin_Plug-in_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 2.4VA TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 35.05mm L x 28.70mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Weight: 0.25 lb (113.4 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 2.4VA
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 300mA, Series 150mA
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 30.23mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 8V, Series 16V
Center Tap: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 2.4VA TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 35.05mm L x 28.70mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 0.25 lb (113.4 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 2.4VA, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 300mA, Series 150mA, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 30.23mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 8V, Series 16V, Center Tap: No.