DST7-120B60 Pulse Electronics
ST,DST_LT_Split_Bobbin_Plug-in_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 36VA TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 66.80mm L x 55.63mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Weight: 1.1 lbs (499 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 36VA
Voltage - Isolation: 2500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 600mA, Series 300mA
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 39.62mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 60V, Series 120V
Center Tap: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 36VA TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 66.80mm L x 55.63mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 1.1 lbs (499 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 36VA, Voltage - Isolation: 2500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 600mA, Series 300mA, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 39.62mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 60V, Series 120V, Center Tap: No, Part Status: Active.