DT012B-150-U-SUSB AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 12W
Packaging: Case
Voltage - Output: 15V
Output Connector: USB Mini
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: IEC 320-C8
Form: Desktop
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 800mA
Power (Watts): 12 W
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 12W, Packaging: Case, Voltage - Output: 15V, Output Connector: USB Mini, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C8, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 800mA, Power (Watts): 12 W.