DT012B-190-U-USB-M AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 12W
Packaging: Case
Voltage - Output: 19V
Output Connector: USB Micro
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: IEC 320-C8
Form: Desktop
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 630mA
Power (Watts): 12 W
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 12W, Packaging: Case, Voltage - Output: 19V, Output Connector: USB Micro, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C8, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 630mA, Power (Watts): 12 W.