DT012B-560-W-USB AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 12W
Packaging: Case
Voltage - Output: 56V
Output Connector: USB
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: IEC 320-C6
Form: Desktop
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 210mA
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 12W, Packaging: Case, Voltage - Output: 56V, Output Connector: USB, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C6, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 210mA, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W.