DT012S-050-U-SUSB
DT012S-050-U-SUSB AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W
Packaging: Case
Voltage - Output: 5V
Output Connector: USB Mini
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: IEC 320-C8
Form: Desktop
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.4A
Power (Watts): 12 W
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W, Packaging: Case, Voltage - Output: 5V, Output Connector: USB Mini, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C8, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.4A, Power (Watts): 12 W.