DT018A-100-U-TN
DT018A-100-U-TN AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 10V 19W
Packaging: Case
Voltage - Output: 10V
Output Connector: Stripped, Tinned Wire Leads
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.9A
Power (Watts): 19 W
на замовлення 2500 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 10V 19W, Packaging: Case, Voltage - Output: 10V, Output Connector: Stripped, Tinned Wire Leads, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C8, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.9A, Power (Watts): 19 W.