DT018A-110-U-MUSB
DT018A-110-U-MUSB AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 11V 17.6W
Packaging: Case
Voltage - Output: 11V
Output Connector: USB Mini
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.6A
Part Status: Active
Power (Watts): 17.6 W
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 11V 17.6W, Packaging: Case, Voltage - Output: 11V, Output Connector: USB Mini, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C8, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.6A, Part Status: Active, Power (Watts): 17.6 W.