DT018B-120-V-USB AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W
Packaging: Case
Voltage - Output: 12V
Output Connector: USB
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: IEC 320-C14
Form: Desktop
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.5A
Power (Watts): 18 W
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 18W, Packaging: Case, Voltage - Output: 12V, Output Connector: USB, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C14, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.5A, Power (Watts): 18 W.