DT018B-360-U-MUSB AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 18W
Packaging: Case
Voltage - Output: 36V
Output Connector: USB Mini
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: IEC 320-C8
Form: Desktop
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 500mA
Power (Watts): 18 W
на замовлення 2500 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 36V 18W, Packaging: Case, Voltage - Output: 36V, Output Connector: USB Mini, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C8, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 500mA, Power (Watts): 18 W.