DT024A-059-V-USB
DT024A-059-V-USB AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DSKTP ADAPTER 5.9V 20.65W
Packaging: Case
Voltage - Output: 5.9V
Output Connector: USB
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: IEC 320-C14
Form: Desktop
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3.5A
Power (Watts): 20.65 W
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DSKTP ADAPTER 5.9V 20.65W, Packaging: Case, Voltage - Output: 5.9V, Output Connector: USB, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C14, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3.5A, Power (Watts): 20.65 W.