DT024B-240-S-USB-M AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 24W
Packaging: Case
Voltage - Output: 24V
Output Connector: USB Micro
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: IEC 320-C18
Form: Desktop
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1A
Power (Watts): 24 W
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 24W, Packaging: Case, Voltage - Output: 24V, Output Connector: USB Micro, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C18, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1A, Power (Watts): 24 W.