DT036A-085-V-SUSB
DT036A-085-V-SUSB AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 8.5V 30W
Packaging: Case
Voltage - Output: 8.5V
Output Connector: USB Mini
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Form: Desktop
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3.52A
Power (Watts): 30 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 8.5V 30W, Packaging: Case, Voltage - Output: 8.5V, Output Connector: USB Mini, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3.52A, Power (Watts): 30 W.