DT036A-160-V-SUSB
DT036A-160-V-SUSB AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 16V 36W
Packaging: Case
Voltage - Output: 16V
Output Connector: USB Mini
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.25A
Power (Watts): 36 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 16V 36W, Packaging: Case, Voltage - Output: 16V, Output Connector: USB Mini, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.25A, Power (Watts): 36 W.