DT115040R
DT115040R nVent
Виробник: nVent
Description: DT1 DIN Rail Surge Protection Cl
Features: Remote Signaling Contacts
Packaging: Retail Package
Mounting Type: DIN Rail
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Approval Agency: CE, VDE
Form: Base + Module
Part Status: Active
Number of Poles: 1
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 150V
Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA
Current - Discharge (Max) (8/20µS): 50 kA
Current - Short Circuit Rating (SCCR): 50 kA
Voltage - Protection Rating (VPR): 500 V
Voltage - Protection Level (VP) (2416): 1 kV
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DT115040R nVent
Description: DT1 DIN Rail Surge Protection Cl, Features: Remote Signaling Contacts, Packaging: Retail Package, Mounting Type: DIN Rail, Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Approval Agency: CE, VDE, Form: Base + Module, Part Status: Active, Number of Poles: 1, Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 150V, Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 20 kA, Current - Discharge (Max) (8/20µS): 50 kA, Current - Short Circuit Rating (SCCR): 50 kA, Voltage - Protection Rating (VPR): 500 V, Voltage - Protection Level (VP) (2416): 1 kV.