DT120B-560-U-MUSB AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 120W
Packaging: Case
Voltage - Output: 56V
Output Connector: USB Mini
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.14A
Part Status: Active
Power (Watts): 120 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 120W, Packaging: Case, Voltage - Output: 56V, Output Connector: USB Mini, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C8, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.14A, Part Status: Active, Power (Watts): 120 W.