DT120P8-180-U-USBC
DT120P8-180-U-USBC AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 120W
Packaging: Case
Voltage - Output: 18V
Output Connector: USB C
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 6.66A
Power (Watts): 120 W
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 120W, Packaging: Case, Voltage - Output: 18V, Output Connector: USB C, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C8, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 6.66A, Power (Watts): 120 W.