DT13-12PC
DT13-12PC TE Connectivity / DEUTSCH
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=108-151009&DocType=SS&DocLang=EN
Виробник: TE Connectivity / DEUTSCH
Automotive Connectors HDR, 12P, GRN, RA, NI/CU, C
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN HEADER R/A 12POS 4.44MM, Packaging: Bulk, Features: Mounting Flange, Connector Type: Header, Voltage Rating: 250VDC, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 12, Number of Rows: 2, Style: Board to Cable/Wire, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Ingress Protection: IP68/IP6K9K, Contact Material: Copper Alloy, Insulation Color: Green, Pitch - Mating: 0.175" (4.44mm), Contact Finish - Mating: Nickel, Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Shape: Circular, Contact Length - Post: 0.122" (3.10mm), Insulation Height: 1.388" (35.26mm), Shrouding: Shrouded - 4 Wall, Insulation Material: Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled, Row Spacing - Mating: 0.250" (6.35mm).
Інші пропозиції DT13-12PC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DT13-12PC DT13-12PC Виробник : TE Connectivity Deutsch Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=108-151009&DocType=SS&DocLang=EN Description: CONN HEADER R/A 12POS 4.44MM
Connector Type: Header
Voltage Rating: 250VDC
Style: Board to Cable/Wire
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ingress Protection: IP68/IP6K9K
Contact Material: Copper Alloy
Insulation Color: Green
Pitch - Mating: 0.175" (4.44mm)
Contact Finish - Mating: Nickel
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Shape: Circular
Contact Length - Post: 0.122" (3.10mm)
Insulation Height: 1.388" (35.26mm)
Shrouding: Shrouded - 4 Wall
Insulation Material: Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled
Row Spacing - Mating: 0.250" (6.35mm)