DT200A-120-V-2
DT200A-120-V-2 AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 192W
Packaging: Case
Voltage - Output: 12V
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: IEC 320-C14
Form: Desktop
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 16A
Power (Watts): 192 W
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 192W, Packaging: Case, Voltage - Output: 12V, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D., Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C14, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 16A, Power (Watts): 192 W.