DT200A-180-W-USBC
DT200A-180-W-USBC AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 198W
Packaging: Case
Voltage - Output: 18V
Output Connector: USB C
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: IEC 320-C6
Form: Desktop
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 11A
Part Status: Active
Power (Watts): 198 W
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 198W, Packaging: Case, Voltage - Output: 18V, Output Connector: USB C, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C6, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 11A, Part Status: Active, Power (Watts): 198 W.