DT200A-480-V-2
DT200A-480-V-2 AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 200W
Packaging: Case
Voltage - Output: 48V
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: IEC 320-C14
Form: Desktop
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 4.17A
Power (Watts): 200 W
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 200W, Packaging: Case, Voltage - Output: 48V, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D., Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C14, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 4.17A, Power (Watts): 200 W.