DT200A-480-V-TN
DT200A-480-V-TN AUTEC POWER SYSTEMS
Виробник: AUTEC POWER SYSTEMS
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 200W
Packaging: Case
Voltage - Output: 48V
Output Connector: Stripped, Tinned Wire Leads
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: IEC 320-C14
Form: Desktop
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 4.17A
Part Status: Active
Power (Watts): 200 W
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 200W, Packaging: Case, Voltage - Output: 48V, Output Connector: Stripped, Tinned Wire Leads, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Applications: ITE (Commercial), Input Type: IEC 320-C14, Form: Desktop, Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 4.17A, Part Status: Active, Power (Watts): 200 W.