DTPU022A3
DTPU022A3 FERROCORE
FERYSTER-DTPU.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 22uH; 3A; R: 50mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 14mm
Mounting: THT
Resistance: 50mΩ
Kind of inductor: toroidal
Inductance: 22µH
Inductance @ IAC=0A: 34µH
Diameter: 14mm
Width: 8mm
Operating current: 3A
Type of inductor: wire
на замовлення 10 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 22uH; 3A; R: 50mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 14mm, Mounting: THT, Resistance: 50mΩ, Kind of inductor: toroidal, Inductance: 22µH, Inductance @ IAC=0A: 34µH, Diameter: 14mm, Width: 8mm, Operating current: 3A, Type of inductor: wire.