DTPU033A3
DTPU033A3 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 33uH; 3A; R: 38mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 19mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 33µH
Operating current: 3A
Resistance: 38mΩ
Kind of inductor: toroidal
Inductance @ IAC=0A: 49µH
Diameter: 19mm
Width: 8mm
на замовлення 70 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 33uH; 3A; R: 38mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 19mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 33µH, Operating current: 3A, Resistance: 38mΩ, Kind of inductor: toroidal, Inductance @ IAC=0A: 49µH, Diameter: 19mm, Width: 8mm.