DTPU033A5
DTPU033A5 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 33uH; 5A; R: 36mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 25mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 33µH
Operating current: 5A
Resistance: 36mΩ
Kind of inductor: toroidal
Inductance @ IAC=0A: 48µH
Diameter: 25mm
Width: 12mm
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 33uH; 5A; R: 36mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 25mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 33µH, Operating current: 5A, Resistance: 36mΩ, Kind of inductor: toroidal, Inductance @ IAC=0A: 48µH, Diameter: 25mm, Width: 12mm.