DTPU068A3
DTPU068A3 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 68uH; 3A; R: 60mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 25mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 68µH
Operating current: 3A
Resistance: 60mΩ
Kind of inductor: toroidal
Inductance @ IAC=0A: 92µH
Diameter: 25mm
Width: 12mm
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 68uH; 3A; R: 60mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 25mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 68µH, Operating current: 3A, Resistance: 60mΩ, Kind of inductor: toroidal, Inductance @ IAC=0A: 92µH, Diameter: 25mm, Width: 12mm.