DTPU068A5
DTPU068A5 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 68uH; 5A; R: 55mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 26mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 68µH
Operating current: 5A
Resistance: 55mΩ
Inductance @ IAC=0A: 137µH
Diameter: 26mm
Width: 12mm
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 7 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 68uH; 5A; R: 55mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 26mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 68µH, Operating current: 5A, Resistance: 55mΩ, Inductance @ IAC=0A: 137µH, Diameter: 26mm, Width: 12mm, Kind of inductor: toroidal.