DTPU1000A1
DTPU1000A1 FERROCORE
FERYSTER-DTPU.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 1000uH; 1A; R: 426mΩ; Inductor: toroidal
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 1mH
Operating current: 1A
Resistance: 426mΩ
Diameter: 26mm
Inductance @ IAC=0A: 1619µH
Width: 13mm
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 1000uH; 1A; R: 426mΩ; Inductor: toroidal, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 1mH, Operating current: 1A, Resistance: 426mΩ, Diameter: 26mm, Inductance @ IAC=0A: 1619µH, Width: 13mm, Kind of inductor: toroidal.