DTPU100A1
DTPU100A1 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 100uH; 1A; R: 97mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 14mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.1mH
Operating current: 1A
Resistance: 97mΩ
Kind of inductor: toroidal
Diameter: 14mm
Width: 8mm
Inductance @ IAC=0A: 127µH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 100uH; 1A; R: 97mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 14mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.1mH, Operating current: 1A, Resistance: 97mΩ, Kind of inductor: toroidal, Diameter: 14mm, Width: 8mm, Inductance @ IAC=0A: 127µH.