DTPU100A10
DTPU100A10 FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 100uH; 10A; R: 44mΩ; Inductor: toroidal
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.1mH
Operating current: 10A
Resistance: 44mΩ
Kind of inductor: toroidal
Diameter: 50mm
Width: 21mm
Inductance @ IAC=0A: 152µH
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 100uH; 10A; R: 44mΩ; Inductor: toroidal, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.1mH, Operating current: 10A, Resistance: 44mΩ, Kind of inductor: toroidal, Diameter: 50mm, Width: 21mm, Inductance @ IAC=0A: 152µH.