DTPU100A3
DTPU100A3 FERROCORE
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; L: 100uH; 3A; R: 800mΩ; Inductor: toroidal
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.1mH
Operating current: 3A
Resistance: 0.8Ω
Width: 12mm
Diameter: 25mm
Kind of inductor: toroidal
Inductance @ IAC=0A: 157µH
на замовлення 9 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; L: 100uH; 3A; R: 800mΩ; Inductor: toroidal, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.1mH, Operating current: 3A, Resistance: 0.8Ω, Width: 12mm, Diameter: 25mm, Kind of inductor: toroidal, Inductance @ IAC=0A: 157µH.